Avatar uživatele
annas

Čeho jste se báli jako dítě? Bojíte se něčeho ještě dnes? Strašili vás něčím či někým rodiče?

K otázce mě inspiroval pořad Noční linka regionálního studia České Budějovice. Volající se v dětství nejvíce báli čerta…

Znáte některá současná strašidýlka?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, anonym, vagra, anonym, Andělé, hanulka11, anonym, fcoop před 4531 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Mamina mi ukazovala jeden stary dum , ze tam bydli Jezibaba co chodi na zlobive deti. Ja si snad myslela jeste do lonska, ze tam ta jezibaba vazne bydli. 🙂
Ja sama kluky nikdy nicim nestrasila .. tedy : Certama jo. 🙂 Ale vzdycky jsem certy predem prosila , aby byli hodni certi. 🙂

  • iv-

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Jako mamina,tak dnes už i jako babča, jsem si vždycky vystačila stejně,jako moje rodiče s Bubákem!Jó,a platí to i na našeho pesana.Slyší to slovo a maže se schovat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Rodiče nás ničím nestrašili.
My byli 3 děti – kluci byli o dost starší a já pro ně byla zátěží- museli mě sebou vláčet od mala, měli mě na starost a já se jen bála jednoho …že mě někde zapomenou …jinak ničeho …vychovali ze mne nebojsu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucijej

Jako malá jsem se nejvíc bála táty, byl to děsněj cholerik a zůstalo mi to do dneška, ikdyž už nemám sebemenší důvod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano,jako dítě jsem se bál.Bál jsem se o matku,která náhle onemocněla a lékaři ji stáhli hrobníkovi z lopaty,bál jsem se chodit okolo hřbitovů i přesto,že byl bíly den,dodnes se bojím hadů a samozřejmě i těch čertů.
A či znám dnešní strašidýlka? Jé je,jen co se kouknu na představitelé naši vlády,mám strach co zase udělají v neprospěch poctivých lidí.Prostě se osypu!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Jako dítě jsem se bál tmy, samozřejmě i jiných věcí, jako čert, strašidla a podobně. Všechny tyto strachy či obavy jsou v závislosti na věku. Rodiče mě nestrašili, spíše mne odnaučovali bát se čehokoli. Podobně jsem top dělával i já u dětí, teď už u vnuků

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Bál jsem se jedné staré zlé sousedky.Moje teta vždy říkala že když budu zlobit tak k ní půjdu na převýchovu.Dnes se bojím jiných věcí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MILAN1961

jako dítě nevím jestly jsem se něčeho bál,ale dnešní strašidla:naše vlá­da

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek