kamila44444

Čeho by to mohly být příznaky?

sem tam bušení srdce
tlak na hrudi
pálivá bolest na hrudi
točení hlavy
krátkodobé ztráty vědomí

  • bolí mě spíše levá půlku hrudi. Nevím jestli je to plíce nebo hruď :((

Doplňuji:
bolak: Pěkně se to rýmuje, ale nemusíš se namáhat s odpovědí která mi nepomůže :) Já se ptám, protože je tu třeba někdo i lékař, nebo má zkušenosti.. jestli to má smysl chodit k doktorovi :))

Nejlepší odpověď
Drap

Čeho to jsou příznaky určí lékař po vyšetření

Další odpovědi
bolak

Otázky kladeš dobré, ale špatným lidem a ve špatném světě. Vydej se, nejlépe hned zítra ráno, do světa reálného a hledej budovy se znakem kříže či hada obtočeného kolem bejzbolové pálky.
Doplňuji:
Tak pokud ti má odpověď nepomohla, tak už nevím :) No dobře tedy, tak ti odpovím otázkou: I když ti tu někdo vyprdne nějakou diagnózu, k čemu ti to bude?

Jsi snad lékař? Nebo máš tiskárnu na recepty? :) Já bych řekl že ani jedno z toho. Pokud jde o ten smysl chodit k lékaři, podle mého skromného názoru, pokud má někdo zdravotní problém, tak návštěva lékaře bývá v tomto směru vcelku užitečná činnost. Ale co já vim žejo, vždyť jsem jenom virtuální panďulák :)

anonym

Bušení srdce je samo o sobě diagnóza. Tady to ale v souvislosti s dalšími příznaky vidím jako nervy. Infarkt bolí za prsní kostí a špatně se při něm dýchá. Na ten pomáhá nejlépe důkladně si odkašlat.
Kamilko, zajdi si k doktorovi. Pokud to sem píšeš, tak Tě zřejmě Tvůj zdravotní stav trápí. Proč chceš trpět zbytečně?

iceT

Při jakýchkoli potížích má smysl jít k doktorovi a ne že ti bolak neporadil.Napsal totéž co očko,jen trochu vzletněji.I kdyby tady bylo deset doktorů,takhle na dálku ti stejně nikdo jen tak neporadí.
Už jen častá krátkodobá ztráta vědomí s točením hlavy by tě měla vyburcovat z letargie a nastartovat k návštěvě doktora..

Danzen

Ahoj, měl jsem podobné příznaky, po změření tlaku, EKG a kompletním vyšetřením mě bylo sděleno, že žiju ve stresu, mám špatnou životosprávu a málo magnesia. V práci jsem to přestal tak hrotit, koupil jsem si kolo, jím zdravěji a piju piju Magnesii a další minerální vody a je po „nemoci“ 🙂 Každopádně doporučuji zajít k lékaři.