Avatar uživatele
kamila44444

Čeho by to mohly být příznaky?

sem tam bušení srdce
tlak na hrudi
pálivá bolest na hrudi
točení hlavy
krátkodobé ztráty vědomí

  • bolí mě spíše levá půlku hrudi. Nevím jestli je to plíce nebo hruď :((

Doplňuji:
bolak: Pěkně se to rýmuje, ale nemusíš se namáhat s odpovědí která mi nepomůže :) Já se ptám, protože je tu třeba někdo i lékař, nebo má zkušenosti.. jestli to má smysl chodit k doktorovi :))

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 3921 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Čeho to jsou příznaky určí lékař po vyšetření

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bolak

Otázky kladeš dobré, ale špatným lidem a ve špatném světě. Vydej se, nejlépe hned zítra ráno, do světa reálného a hledej budovy se znakem kříže či hada obtočeného kolem bejzbolové pálky.
Doplňuji:
Tak pokud ti má odpověď nepomohla, tak už nevím :) No dobře tedy, tak ti odpovím otázkou: I když ti tu někdo vyprdne nějakou diagnózu, k čemu ti to bude?

Jsi snad lékař? Nebo máš tiskárnu na recepty? :) Já bych řekl že ani jedno z toho. Pokud jde o ten smysl chodit k lékaři, podle mého skromného názoru, pokud má někdo zdravotní problém, tak návštěva lékaře bývá v tomto směru vcelku užitečná činnost. Ale co já vim žejo, vždyť jsem jenom virtuální panďulák :)

Upravil/a: bolak

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Bušení srdce je samo o sobě diagnóza. Tady to ale v souvislosti s dalšími příznaky vidím jako nervy. Infarkt bolí za prsní kostí a špatně se při něm dýchá. Na ten pomáhá nejlépe důkladně si odkašlat.
Kamilko, zajdi si k doktorovi. Pokud to sem píšeš, tak Tě zřejmě Tvůj zdravotní stav trápí. Proč chceš trpět zbytečně?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Při jakýchkoli potížích má smysl jít k doktorovi a ne že ti bolak neporadil.Napsal totéž co očko,jen trochu vzletněji.I kdyby tady bylo deset doktorů,takhle na dálku ti stejně nikdo jen tak neporadí.
Už jen častá krátkodobá ztráta vědomí s točením hlavy by tě měla vyburcovat z letargie a nastartovat k návštěvě doktora..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Danzen

Ahoj, měl jsem podobné příznaky, po změření tlaku, EKG a kompletním vyšetřením mě bylo sděleno, že žiju ve stresu, mám špatnou životosprávu a málo magnesia. V práci jsem to přestal tak hrotit, koupil jsem si kolo, jím zdravěji a piju piju Magnesii a další minerální vody a je po „nemoci“ 🙂 Každopádně doporučuji zajít k lékaři.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek