paťas24

Jak velkou cenu může dnes mít 10 CD od skupiny Scooter?

Zdravím, chtěl bych se zeptat, po velkém úklidu jsem objevil asi tak 10 CD od skupiny Scooter. Jaká může být tak jejich cena, kdybych se je rozhodl prodat? Mají vůbec nějakou cenu? Předem děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
palmal

Tohle neprodáš asi ani za 20,– /ks. Fajnšmejkr za to neutratí a sběratelská ani raritní záležitost to asi nebude. Koukni na www.aukro.cz, jestli se tam něco nepovaluje, a budeš v realitě.

Další odpovědi
tforro

Možná bych měl zájem. Kdyžtak se ozvi do zpráv se seznamem alb.