mrchorchoj

CD + leo express – plati jedna jizdenka?

Kdyz jedu vlakem CD a prestupuju na vlak Leo Express, staci mi jedna jizdenka koupena normalne na vlakaci, nebo si na LE musim jizdenku koupit zvlast?
Doplňuji:
Hmmm… taky jsem koukal, ze jezdi jakysi slovensky express odra, tak je to jak?

Odpovědi
Funna

neplatí…na leo je jízdenka jen pro leo…na ten máš konkrétní lístek, na konkrétní spoj a konkrétní sedadlo…což u ČD není…ČD jízdenka platí celý den a na jakýkoliv spoj na zakoupané trase…