chachar

cco značí slovo hydrometer

nachází se pod přístrojem barometr

Nejlepší odpověď
Lencis

Jedná se o hustoměr

Hustoměr (nazývaný také areometr) je ponorné těleso většinou ve tvaru baňky s vystupující stopkou, ve které je umístěna stupnice udávající naměřenou hustotu kapaliny.

Hustoměry slouží k měření hustoty kapalin na základě Archimédova zákona.

Hustoměry slouží pro provozní a orientační měření při zjišťování hustoty nebo koncentrace určitých druhů kapalných látek. Vyrábějí se v různých měřících rozsazích. Označení kapaliny, pro jejíž měření je hustoměr určen, je obvykle uvedeno na zadní straně stupnice.

Vyrábějí se většinou v provedení bez teploměru, ale mohou být vybaveny i teploměrem.

Další odpovědi
Dandi

Hustoměr

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Hus­toměr

Attack-design

měřič vlhkosti