Ellen Kim

jak si přiděláváte plakáty na zeď?

Čauky mňauky, chtěla bych se zeptat
Já mám takovou tu elastickou „žvýkačku“ a vždy se mi zničí, takže bych se takhle zeptala, jak ho tam připevnit tak, aby se neponičil plakát i zeď😅😭😭❤️

Odpovědi
Mc Merkurion

… bafiky baf haf … izolepou, ale hřebík je jistota >>> délku volím dle tloušťky a tvrdosti malty … ale nástřelák je jistota, především v paneláku …

zjentek

Čauky mňauky, zkusil bych skleněný rámy/rámky/rámečky na plakáty. (;

da ny

Už nijak,
z podobného nešvaru jsem dávno vyrostla. Děti byly rozumné.
2 velké plakáty jsme měli na laťkách (nahoře, dole), provázku a na hřebíčku
či panelové úchytce. Můžete si je nechat zasklít, až to bude možné.
Izolepa se odlepuje a ničí, loupe výmalbu.
Někdo používá nalepené suché zipy. Kobercovou pásku a různá, žužlavá lepidla
(nejčastěji v tubách, jsou průsvitná, plastická)..

JežíšKristus

Používám tu lepící hmotu, a nemám poničený ani plakát ani zeď.

Emefej

Krá, krá. Já nijak, ale zkusil bych oboustrannou lepicí pásku.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.