Killer

Čau, upald mi ipad 2 a tlačítko na zesilování zvuku nefunguje nejde znacknout je zamackle, ale zeslabovani funguje. Dík

Nejlepší odpověď
Razza

No, taková oprava je fakticky náročná, nedivím se, že za to chtěli pálku. Kámoš kámoše se živí tím, že iPady opravuje a problém je, že při opravě čehokoliv uvnitř se musí vyměnit sklo (cca 1500), které ti na 99% při rozebírání rupne pod rukama, k tomu dej aspoň litr za opravu jako takovou a jsi na ceně, za kterou se fakt neoplatí to opravovat. Počkej až ti to spadne podruhý a křupne ti sklo 🙂 pak se to sveze s opravou skla a máš to.

Další odpovědi
anonym

A po nás chcete…?

Matthew

mému kamarádovi se stalo úplně totéž :D ale naopak se mu zase všechno zesilovalo :D chtěl to dát opravit a když mu řekli tu horentní sumu za opravu trochu promáčknutý krytu, radši to nechal být a musel si na to zvyknout :D