zoragon

Čau dají se na tablet s androoidem stáhnout hry od někud jinud než jen z marketu???

Samsung galaxy tab 10.1

Odpovědi
freek_zr

nevim jak na tabletu, ale napřiklad na SGS2 jde v nastavení zatrhnout kolonku „Instalovat aplikace i z jiných zdrojů“ … nebo taknejak :)

Všeználek

Podle mojí zkušenosi jsem si našel v jakém formátu jsou hry a aplikace (v mojem případě formát apk,pro hry,aplikace i widgety)

Pak už stačí zadat do vyhledávače např. need for speed apk ke stažení

Hodně se toho dá najít taky na ULOZTO.CZ

Já takhle stahoval hodně her ale musíš si taky vybírat hry na tvůj android protože kdyby si měl např. android 1.6 tak tam hru na android 2.x(x- nějáké číslo) prostě nerozjedeš.

Doufám že jsem ti aslespoň trochu pomohl.