Zvědavý

Čau chlape vše nejlepší k narozeninám – Italsky prosím

Nejlepší odpověď
mosoj

Otázka je kde ? Vidím jenom rozkaz !

Další odpovědi
Lutagame

A třeba google překladač zkusit ? tady pochybuju že ti to někdo asi super napíše :) vím že z překladače to není nic moc ale aspoň něco ne ? takhle mi to přeložilo „Hey uomo felice compleanno.“

Lorrien

„Ciao, ragazzo, tanti auguri da parte di (Vaše jméno)“ Akorát se mi tam nezdá to slůvko „chlap“, použila bych spíšen „amico“ (přítel, kamarád), hodí se to líp. Jinak je to naučená fráze „Všechno nejlepší přeje…“, nic lepšího neznám :)