časté bolesti.

Zdravim.Mám takový problem skoro každý den nebo nekdy i přes den me začína píchat nad prsou na pravý strane ,když se nadechnu,Nekdy to neni ani k vydrženi,netušim co by to mohlo být a k lékaři zatim nechci//

Nejlepší odpověď
mosoj

Může to být prkotina, na př. od páteře či nervová záležitost.
Může to být ale také vážná věc, třeba začínající embolie a ta již bývá smrtelná.

Takže se sama rozhodni jestli tě budeme léčit na dálku zde na Odpovědích, nebo uděláš těch pár kroků k lékaři a zaplatíš 30 Kč.

Další odpovědi
Michal Kole

Já se obávám, že k lékaři asi budeš muset ☹

aramah

Přesně to mne dohnalo k lékaři,vmém případě to bylo od páteře.
Ale jak zde psáno, může to být horší a proto cupky dupky k lékaři :)