Avatar uživatele
demenceee

častá únava a bolest hlavy

ahojte, už několik dní mě bolí hlava. Ráno nic ale pak ve škole to začiná prostě časem. Do toho coela velká únava, ale vždycky to nějak přetrpím. Spím dostatečně, o jarních prázdninách jsem byla na krevních testech a včechno bylo v normě. Nevím jestli to je od páteře, nebo třeba anémie a nebo jen z toho že třeba nosím dlouho culík prostě hodně utáhlý a táhne mi to vlasy tak že mě z toho bolí až hlava. (vím zní to divně ale to se mi občas stává :D )
nevíte co by to mohlo být ?? ibalginy už jít nechcu, možná to může být třeba nedostatek hořčíku ..:/

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3952 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Podmínky
• Rady na poradně nemohou nahradit odbornou lékařskou pomoc, své problémy VŽDY konzultujte s lékařem
• Příspěvky vkládají sami uživatelé, za jejich obsah nemůžeme ručit
• Stránky jsou moderovány, nevhodné a pravidla porušující příspěvky mohou být smazány nebo upraveny
• Porušení pravidel může mít za následek zrušení účtu nebo zablokování přístupu
• Pokud s těmito pravidly nesouhlasíte, na poradnu nepřispívejte

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Nedostatek hořčíku by ukázaly krevní testy. Podle tvého popisu to vypadá na migrénu, ale příčin to může mít spoustu a nakonec to nemusí být ani migréna. Od culíku to nebude. Zkus si vlasy příliš neutahovat, aby sis nepříjemné pocity účesem ještě nezhoršovala (když sousedka měla migrénu, tak se nedokázala ani učesat). Rozhodně ale běž k lékaři. Pokud se problémy opakují a neustupují, tak je třeba zjistit jejich příčinu a vyléčit ji.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
badisko

smysluplnou odpoved na tvou otazku ti da lekar…:).. ja ti jen muzu poradit zajit si k lekari …posilovat imunitu zde je par rad ..http://ona.id­nes.cz/tipy-a-rady-na-posileni-imunity-zbrojime-na-sezonu-chripek-par-/vztahy-sex.aspx?c=A091020­_120825_ona_te­lo_ves pit hodne tekutin nestesovat se …
Ps;ze by to bylo culikem se ni nezda …a kdyby to bylo od patere tak te to boli parad …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Ano, může to být ledacos.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Zkus si zajít i k očnímu, někdy to je i tím, že potřebujeme brýle, z toho tady bolívá hlava.
Doplňuji:
ne tady, ale taky 🙂

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Lurenka

Hele, zkusila bych tuto houbu https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/casta-unava-a-bolest-hlavy#discussion. Ta je přímo na životní sílu :) Ta by mohla pomoct :)

Avatar uživatele
Sabulak

Ahojky, ty jsi asi myslela tuto houbu, že? https://www.hou­bicky.eu/house­nice-cinska-cordyceps-sinensis-120-kapsli/ A pokud ano, tak jo, ta je na tu životní sílu a doplěnní energie fakt super.

Avatar uživatele
Honzin8

Ahoj, no chce to něco, co ti nastartuje metabolismus a posílá organismus… To všechno spolu souvisí. Doporučuju kouknout na houbicky.eu. Tam mají super doplňky stravy, které ti stopro pomůžou. Třeba hlíva má perfektní účinky.

před 1000 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Cizecek.M

Ahoj, už ses na ty houbicky.eu koukal? Vybral sis tam něco? A spokojenost?

Nový příspěvek