Jumper

Je třeba se dostavit k zápisu na VŠ přesně v čas jeho začátku?

Zdravím. Zítra jedu na zápis na VŠ, konkrétně na Ekonomicko-správní fakultu MUNI a v rozhodnutí o přijetí mám napsaný čas zápisu 11:30 – 12:30. Neví někdo, zda je tím myšleno, že se mám dostavit kdykoliv mezi půl dvanáctou a půl jednou, nebo zápis začíná přesně v 11:30 a je potřeba tam v tento čas být?

Děkuji za odpovědi.

Odpovědi
Quimby

Řekl bych, že bude o 11:30 probíhat nějaké obecné vyprávění a pak bude probíhat samotný zápis, což u nás bylo podepsání pár věcí a vytvoření ISICa. Ale zkus zavolat na studijní, že to kdyžtak nestíháš a uvidíš co ti řeknou.