Drap

Čas po svatbě se nazývá líbánky…jak dlouho trvají ?

Nejlepší odpověď
Hlada

Od svatby do první návštěvy tchýně.

Další odpovědi
anonym

Libanky – mozna je i svatebni cesta … a u nekoho konci i tou svatebni cestou … a u nekoho vydrzi az do konce zivota. 🙂 To je pak cemu zavidet. 🙂 -iv-

Danča84

Dost se říká „odjet na líbánky“, čili na svatební cestu. Volno následující po svatbě, kdy nemáte na práci nic než se „líbat“ – a to další potom:-)

dědapetr

Do té doby než je ukončíte a dobrovolně se jich vzdáte.

venkovan

I přes 60 let. Záleží jak si ten společný život nastavíte

Ella

v angličtině je to honeymoon – takže bych řekla, že by měly trvat nejspíš měsíc =) Ale záleží na novomanželích, jak dlouho… třeba i celý život ;)

žolik

To záleží na vás,může trvat,a může být itálie druhý den.

Zdroj: žolík