BeRaut

Kolik mám ještě času na dodělání autoškoly? Podrobnosti níže.

Dobrý den,
Dělám autoškolu od ledna, měl jsem tři, čtyři jízdy, potom přišla korona takže se to pozastavilo, pak jsem měl další dvě jízdy. Dneska jsem měl jít psát test, ale napsal, že je nemocný, kolik mám ještě času na dodělání autoškoly, protože buď je nemocný, nebo jsou plné jízdy a já jsem pak nervózní, když jedu po dlouhé době a dělám zbytečné chyby. Děkuji

Odpovědi
Drap

Myslím, že v tomto případě neni žádný časový limit.

nyjono

Limit není. Zkus se domluvit s jiným a připlatit si pár hodin jízd. Bohatě se ti to vrátí.
Mám kontakt na dobré školitele prakt.jízd z Chrudimi (Pardubic) a Hradce Králové.