Larissa

Čárky… Píše se zde?

To a mnohem víc vás čeká na našem představení.

Našla jsem to na jednom letáku, ale… Je to dobře?

Nejlepší odpověď
quentos

V tomto případě jsou čárky fakultativní, tedy mohou se psát a nemusejí. Pokud je napíšete, zdůrazníte tím stupňovací poměr (,… a ještě mnohem víc,…).

quentos

však přesně to taky říkám. Je-li fakultativní, není nutná ;{)> je to na nás, zda ji tam napíšeme.

anonym

Nechci quentose ani doplňovat, ani opravovat (není co), jen bych řekla, že tady bych čárku jako nutnou necítila. Prostě v tomto případě bych ji nenapsala.