Dlostev

Canon EOS 1100D vs. Canon EOS 450D?

Který je podle vás lepší v poměru cena/výkon? Případně máte nápad na jiný model v podobné kategorii. Rád bych věděl i přímé klady a zápory obou strojů. Děkuji moc, usnadníte mi vybírání

Hlasujte v anketě

Odpovědi
odpomass

Canon EOS 1100D

Doplňuji:
Je novější, má lepší výdrž baterie, novější obrazový procesor a videosekvence, narozdíl od 450D. Z těchto dvou bych vybrala určitě 1100D.

odpomass

Možná by v téhle cenové kategorii stálo za to uvažovat nad Nikonem D3100, popř. kdyby sis trochu připlatil, tak třeba N. D3200. Ale je to na tobě…