Razhel

Canelés Recept – čím se dá nahradit vymazání formiček včelími destičkami?

Dobrý den,když jsem vyhledávala recept,tak mi jej google samozdřejmě našel,jediné co mi ale nenašel bylo to, že když se mají dávat do formiček,tak se mají vymazat něčím,asi nejpravděpodobněji včelími destičkami,jde o to ,že ty ale nejsou jen tak k dostání,nevíte jak by se mohly pomocí medu nahradit,nebo něčím jiným ?
Děkuji za odpověd.

Nejlepší odpověď
Agneta

Stačí máslem :D

Další odpovědi
Lamalam

Máslem, viz http://tomichut­na.cz/caneles-bordeaux-recept

Pájo

V receptu nejde ani tak o med, ale o vymazání voskem.

Agneta

Lamalam >>> jen postrádám u tvého textu poznámku: jak uvádí Agneta

(Jsi 8 minut po mně)

Lamalam

Když jsem to začala psát, tak tam žádná tvoje odpověď ještě nebyla, mezitím jsem měla telefon, po skončení hovoru jsem odmáčkla svou odpověď a tvá tam již byla.

Agneta

Tak pardon…to se může stát :D

cochee

Holky, neperte se.