FoxRock

Call of duty 2 – cd key

Zdravím. Mám problém s nainstalováním CoD2.. Nejde mi zadat můj originální cd key, píše že mám zadat jiný. Předtím mi to šlo normálně, jen sem hru odnistalovaval, protože mi vadilo uvodní menu, které se mi samo stáhlo a nešlo změnit. Prosím o radu, jak vložit svůj originální kód, nějaká cesta v pc musí byt kde je to uložený a je v tom chyba. Děkuji

Odpovědi
dj.david1234

Zkuste si v registrech vše od COD2 smazat :)
Pokuď nevíte tak si raději stáhněte program který to dokáže smazat bezpečně za vás :) Když si vzpomenu na název jednoho programu tak vám ho napíšu do diskuze :) pokuď i to nepomůže obraťte se na technickou podporu :)