Avatar uživatele
anonym

Čaj na zeštíhlení

Pane guventosi,ani jste se neobťežoval mi odepsat na můj dotaz ohledně čaje od Pana Váni a jsem si myslela,že Otázky a Odpovědi jsou na to,abychom si navzájem všichni pomáhali.Jsme všichni lidé a ne vlci.Čaj na zeštíhlení již díky BOHU znám.Pro vás všechny kteří máte o tento sice nechutný, ale působící zeštíhlující čaj zájem je:Svízel,chaluha bublinatá a Fazolový lusk. Vše se smíchá a udělá se 3krát denné odvar po jídle.Zdraví Zaj-po.
Doplňuji:
Pane Quentosi,omlouvám se za nedorozumnění které mezi námi vzniklo.Urazit jsem Vás rozhodně nechtěla.Jistě si vzpomínáte na to, že jste mi tento čaj slíbil a já jsem doufala,že mi složení tohoto čaje pošlete.Tolik pro vysvětlení.Zdraví ZAJ-PO.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 5114 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

dotazu jsem si prostě nevšiml a vy mě hned nazýváte vlkem. Pěkně děkuju. Tak víte co, ani se po něm nebudu pídit, ten tón dotazu mi vzal veškerou chuť odpovídat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Domnívám se, že jste mohla poslat mail, připomenout se. Já rovněž nesleduji všechny staré otázky a odpovědi. Opravdu se v poslední době rozvíjí nevhodná forma diskuzí. Nemusím být se vším spokojená, ale nebudu jiné urážet.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Máte ode mne všichni souhlas (+ paleček).
Krom zaj-po.
Mám za to, že to zde je o dobrovolnosti. A pokud nějaký dotaz přehlédnu, tak o co go???
Dnes poprvé mě zamrzelo, že nemohu dát zaj-po palec dolů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kropitko

czechrapsind ,jakto že vám na to pořád někdo skáče????

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Luss

Ja na odpovedi chodim posledni mesic uz jen malo. Jednak mam dost prace a malo casu a take mi prijde, ze web dost upada. Tyhle „otazky“ mi ale hlava nebere. Je jasne, ze odpovedi maji slouzit lidem a maji si zde lide odpovidat, aby si vzajemne, pomohli. ale koukala jsem, ze jste na svou otazku dostala jine odpovedi. je klidne mozne, ze Quentos zareagoval pozde, nebyl na netu a nebo proste nemel cas. Pak zjistil, ze uz jste odpoved stejne dostala, tak proc by pridaval pod to stejnou dalsi (coz je zdejsi nesvar). Proboha prestante /nemyslim jen Vas zaj-po, abyste to nebrala osobne/ sem vnaset takovou atmosferu. Ze se resi palce a body, to uz je delsi dobu… ale tohle uz mi prijde uplne mimo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fortin

Milá zaj-po, věřím, že jste již Quentošovi odpustila za nedůsledné sledování našich otázek. Věřím, že je Bůh milostivý i vůči vám. Je jisté že jste zavalité postavy a že se snažíte zalíbit se lidem. Musíte si však ujasnit komu se chcete zalíbit. Zda světským časopisům nebo pánu Ježíši. Pijte vodu života, nezarmucujte naše duše.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nezodpoveze­ne-otazky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Já jsem se asponˇ dozvěděla složení zeštíhlujícího čaje,který poradím kamarádce.Za to dík.Horší bude,kde se to sežene.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tazatelko Zaj-po, na zeštíhlení tělesných partií je sice vámi uvedený čaj dobrý, ale přidávám také vyzkoušený tip.
Do 12° piva nasypeme kávovou lžičku mletého fenyklu a lžičku soli. Denně vypít půl litru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
člověk

ach vy neuvěřitelné ženy,myslíte,že zežtíhlení je příznivá věc do rakve,a v krematoriu se platí za kus,ne za váhu,omlouvám se za tato slova ale ješitnost žen,mne dělá něšťastným,kam se hrabeme my muži,zase nám feministky něco vyfoukli

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ReHu

pro večernici – čaj na internetu objednat lze, ovšem je pouze podpůrný. Tzn., žr pokud nezměním stravování a budu pít tento čaj, stejně zhubnot nelze.

před 5114 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek