CAFEFORM, hubne se po něm a vrátí peníze při neůspěchu

nový výrobek na našem trhu z ohromujícími úbytkz hmotnosti bez jojo efektu

Nejlepší odpověď
terry

A na co se ptáš?
Jestli funguje?
Pokud budeš jíst stejně jako dřív a pohyb 0, tak asi fungovat nebude. To dá rozum.

Funguje na určitých podmínek!! Pokud je dodržíš, tak hubnou budeš. Ale v tom případě ani nepotřebuju CAFEFORM.

Další odpovědi
Alesh

A co takhle začít se správně stravovat a trochu se hýbat? Problém s hmotností nevznikne přes noc a tudíž se ani nedá přes noc odstranit. Doporučuji se zamyslet a vyhledat nějaké smysluplné řešení, ideálně oslovit nějakého odborníka. Žrát pilule a u McDonnalda a dál se válet u televize není řešení.