Avatar uživatele
MartinR

C:\Program Files\Skype\Plugin Manager\ezPMU­tils.dll … proč se objeví v registrech

takový adresář ve Windows neexistuje, tak proč po instalaci Skype 5.5 (to píšou na webu – ve skutečnosti se instaluje 5.3.0.120 ??) se klíč s touto hodnotou?
Další chyba/vlastnost? Podobně jako, že nejde vypnout Skype Home :( :(
Doplňuji:
–doplnění–
adresář je zapsán JEN v registrech a to v několika klíčích … v adresářové struktuře není!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4613 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hlada

Tentokrát to vlastnost nebude. Včera jsem Skype aktualizoval na 5.5.0.115, díval jsem se do adresáře, Plugin Manager tam nemám. Neobjeví se tam až po instalaci nějakého pluginu?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

já ten adresář mám, i daný soubor.
adresář ještě obsahuje soubor skypePM.exe

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
MartinR

2arygnoc: a jakou máš verzi Skype … skypepm.exe jsem měl v nějaké starší verzi … „nová“ verze má v adresáři prgfile\skype\phone jeden exe [14.44MB] … toť vše
navíc si nase..cpe ini file s ikonou

před 4613 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
MartinR

2Hlada: kde se ti povedlo stáhnout verzi 5.5.0.115 … já z oficiálních stránek stahoval dnes instalák a mám verzi 5.3.0.120 … ano na stránce svítí „stáhněte si Skype 5.5“
stahoval jsem free … v tom je ten problém? :-O to snad ne, že by platící dostávali dříve novou verzi a zbytek si počkal

před 4613 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hlada

Před časem jsem se právě tady dověděl, že od prodeje Skype Microsoftu přestalo fungovat vyhledávání aktualizací programem. Stáhnul jsem Skype 5.5 ze Skype.com a na něm zase vyhledávání aktualizací funguje. Z toho mám i verzi 5.5.0.115. Nejsem platící zákazník.
Mohl bys prosím napsat celou cestu k tomu klíči? Zkoušel jsem ho najít pomocí hledání v regeditu ale tak jsem ho nenašel. Mám XP.

před 4613 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek