C Major Barre Chord

Zdravím, potřebuji radu.. Ať už hledám po internetu, nemůžu pochopit držení akordu „C major barre chord“ – učim se písničku od Green Day – Wake me up when september ends a jelikož je to návod v angličtině, netušim jak se tomu správně nadává.. 🙂 každopádně borec k tomu má napsany x-3–5–5–5-x, sem z toho zmatená.. nevíte někdo držení tohoto akordu? drží to na 5 pražci.. prosím o detajlné popsání.. 😁

Odpovědi
Děda Louda

Zde tabulatura:
http://img.na­dapenny.com/t20/120­42/nadap090927383­020231.jpg