david22

C&A, KENVELO, TIME OUT, H&M, ZARA MEN, Marks&Spencer, New Yorker…atd. Dokázali by jste seřadit značky podle kvality?

Zájímá mě, jaké značky jsou podle vás lepší, jaké obyčejnější. Např. Kenvelo, Time out nebo Marks&Spencer považuji osobně za horší, TUCTOVÉ značky – spíše takové „poloznačky“. Které značky v obchodních domech jsou podle vás luxusnější?
Doplňuji:
Pokládám opět stejnou otázku, jelikož jsem ji nechtěně uzamknul. Budu rád za další odpovědi od vás.

Nejlepší odpověď
iceT

Nedokázala bych to,protože značky oblečení jsou mě vcelku ukradené a na luxus si nepotrpím,promiň.
Doplňuji:
Jedna moje známá má doma nejmíň padesatery hodinky,jen nevím k čemu jí jsou a kupuje si nejmíň jedny za měsíc.

Další odpovědi
hanny 2

Taky si nepotrpím na značky.Ale do Česka míří kvalitní značka T.M.Lewin – výrobce kvalitních košil v Británii,která má více jak 100-letou tradici.Na českém trhu bude prý soutěžit se značkami Blažek,Pietro Filipi,trochu možná s řetězcem Marks Spencer /zdroj – dnešní noviny/- takže ten asi "horší"nebude!

Damiana

Beztak se všechno šije v Číně, a ty pouze platíš značku. Btw, všechny ty značky, které jsi vyjmenoval, jsou stejně nejmíň třetí liga…
Skutečně top jsou ty, které mají svého návrháře a ne každou chvíli jiný tým. A to je Hermés, Chanel, Louis Vuitton, Dior, Gucci, Prada…ale to už je jiná cenová kategorie.
Já osobně mám ráda kvalitní věci, a za ty si musím připlatit. Ale v žádném případě pro mne pouze(!) logo na výrobku není základním předpokladem koupě. To by bylo dost slepé. Vybírám po vlastní dobré zkušenosti, ale dám dost na tradici.

Michálek1245

Všechno je to kvalitou tak někde mezi. Nenadchne, ani neurazí. Jako za tu cenu ale trochu přepal, to se musí nechat. Já osobně nakupuji na velkoobchod textil věci bez potisku, které mi naprosto vyhovují a jsem spokojený. Občas to HM nebo NY zajdu, ale většinou si tam nevyberu ten styl, co prodávají.