lukas.zmizik

býváváte dotčeni, když někdo pomlouvá firmu, ve které jste zaměstnáni, nebo je vám to lhostejno?

Odpovědi
honza19hk

Občas se to stane,ale mě sobně to je jedno,moje firma to není.A zakázek je furt dost,někdy až moc.

quentos

to se nám ještě nestalo – nebo když, tak nejspíš ne přede mnou ;{)>

radce

Ani jedno. Zjišťuji proč z něj lezou informace o negativních zkušenostech a přemýšlím, zda má pravdu nebo ne. Pokud ne, pak argumentuji a firmu obhajuji, případně pomlouvače posílám do pr..le. Pokud však má alespoň částečně pravdu, zkouším mu vysvětlit případné důvody jeho negativních zkušeností a za firmu se omlouvám, moje další cesta je za šéfem naší firmy, kde spolu probereme co s tím dělat, aby se to příště nestávalo…