bývá vám taky tak po flámu?

http://img.na­dapenny.com/t20/110­01/nadap144449424­080237.jpg

Odpovědi
Miroslavst

Někdy i hůř, ale zde je návod:
http://chocho­viny.net/11bli­ti.gif

mosoj

Nikdy. Piji jenom to co vydržím. Dokáži se ovládat, ale je mi takto někdy po přečtení otázek, zejména večer.

A protože otázky ani odpovědi večer nemažete, veřím že to tady zůstane.

dagry

Jo,jo, byly aj u mě takovéto stavy. Ale už jsem velká, rozumná holka, tak už se teď snažím ovládat, aby to tak nedopadalo.

anonym

nikdo vás mosoji nenutí otázky číst mě je taky špatnš když vidím jak někdo musí rýpat protože asi už jinak ani žít neumí,někteří mi příjdou jako nepochopení neuznaní a tak si to kompenzují tady že

mosoj

Ještě to tak, aby mě někdo nutil ty koniny číst.
V tom druhém máte pravdu ale já mezi ně určitě nepatřím. Za tu dobu co tu jsem, to již dost uživatelů odpovědí poznalo, ale to jsou pouze ti co opravdu potřebovali poradit a ne si tu vybíjet svoje ego.

anonym

vážně? řekla bych že pokud vidím vaši odpověd tak většinou je to narážka nebo výsměch

dagry

haháá, žeby prudérní důchodce ?????