lukas.zmizik

bývá pevnějši vztah mezi partnery pokud se do sebe ti dva zamilují hned nebo pokud muž musí ženu déle lovit a dobývat?

nebo spamovat…

skončil jsem u té druhé varianty

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

To dobývání je jistě romantičtější, ale na délku vztahu to vliv nemá. Dobrý, pevný vztah záleží na schopnosti obou se jeden druhému obětovat a být si oporou, na tom, jak jsou schopní a ochotní komunikovat a snést sem tam nějakou tu povahovou vadu, špatnou náladu a vlastnosti, které na začátku třeba nebyly tolik nápadné. Začátek je vedlejší.