Neonka

Bývá chemicky ošetřen kokosový ořech ? Chtěla bych skořápku dát na hraní a okusování papouškům.

Nejlepší odpověď
anonym

Vydlabané kokosové skořápky pro papoušky se používají spíše rozřízlé jako náhrady hnízda než na hraní.Skořápky normálně používáma,le nevím jestli jsou chemicky ošetřeny,zatím mám ptáky v dobré kondici.
http://www.srov­nanicen.cz/q/Ko­kosov%C3%A1%20­sko%C5%99%C3%A1pka/?min=­12

Další odpovědi
LeVovič

pro tebe je jednoduchý chemický postup – vem si ten koupený kokos, omij ho v nějaké nádobě a pak si odlej trošku té vody do skleničky a uvidíš, co se stane po nějaké době s tou vodou…možná se budeš divit :D

chci tím říct, že jsou chemicky ošetřeny, asi jako banány, či jablka…každopádně si nejsem jistý, jestli by ta chemie zvířeti nějak ublížila :)

Magix.cz

Jugar, tak tou poslední větou jsi mě dostal :D :D :D Gratuluju ! :D