zjentek

Bývá běžné, když velká potřeba člověka překvapí zrovna v průběhu stolování?

Stává se to běžně? Nebo i tady má mozek páky, nějak korigující kdy dovnitř a kdy ven atd.?

Odpovědi
tvaruzekcz

Ne, tohle by se nemělo stávat – stejně tak, jako nutkání na stolici těsně po jídle

elkon

Běžné to není, spíš asi náhoda. Nevzpomenu si, že se mi to někdy stalo.

Kepler

Pokud nemám nějaký řídký případ s hustým běháním, tak se mi to nestává. Vše si odbudu ráno a po zbytek dne mám pokoj.

xiperio

Záleží jak dlouho se stoluje a kolik se toho sní. A jestli není člověk vyprázdněný, tak je to normální proces.

Justin1

Při jídle ne, ale před několika roky na mě někdy přicházela velká potřeba po snídani před cestou do práce, asi tak deset minut předtím, než jsem chtěl nastupovat do autobusu, takže jsem autobus musel zmeškat, ale o to lehčeji se mi potom šlo na další autobus.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Justin1, tak to je štěstí mít pak zastávku u baráku, že?

Justin1

Zastávku mám něco přes 400 metrů od baráku a další autobus v potřebném směru jel až půl hodiny po tom, který jsem zmeškal.