England1522

Být učiteli kam by jste jely na zájezd se svými žáky, do jakého města Řím, Paříž a další velká města???.

Jaké město by jste navštívily se svými žáky.
Doplňuji:
Já být učitelem tak navštívím se svými žáky Řím na 5 dní.

Nejlepší odpověď
anonym

Být učiteli, učili bychom se češtinu.
Víš na jaký školní výlet mám nejkrásnější vzpomínky? Byli jsme na chatě u naší třídní učitelky na Bystřičce. Byly to 4 úžasné dny, ačkoliv dva propršely a my se tísnili v chatě pro pět lidí. Další rok jsme byli 4 dny v Sulovských skalách pod stany a nebýt vymknutého kotníku, bylo to také úžasné. V devítce jsme byli na pět dnů v Praze. Nikdy jsem neměla možnost prohlédnout si tolik památek během necelého týdne.
Člověk by měl nejdříve poznávat vlastní domov, také proto, aby měl srovnání. Teprve potom by se měl rozhlížet po světě.
Řím na pět dní by byl určitě zajímavý, otázkou je pro jak velké děti.

Další odpovědi
anonym

Opravdový učitel by nechal za trest doma na doučováku toho, kdo ani neumí správně napsat „byste jeli“.

led

Vašu otázku nemožno jednoznačne povedať. Nezáleží len od chcenia, ale v prvom rade od podmienok. Ktorý ročník, téme výletu (pretože len samotný výlet pre výlet, ale bez činnosti a námetu, je plytvanie financií a energie), platobnej schopnosti školy a rodičov a ďalšie otázky. 5 dní to je vlastne mihnutie sa Večným Mestom, najhoršia určiteľská nočná mora v praxi (…sú všetci, nik sa nestratil, 1, 2, 3,…, ideme ďalej, ešte nás čaká, rýchlo, nik sa nestratil …)
Pobyt v zahraničí má význam vtedy, ak ide o preverenie si znalosti jazyka v praxi, vidieť to o čom sa učia.
Prečo radšej nespoznávať krásy vlastnej krajiny a tá naozaj má čo dať každému.

M.

Určitě jak jsi již zmínil. Jinak jako několikadenní zájezd – Londýn, ten také stojí za zkouknutí jako celá Anglie – Stonehenge je příkladem. Dále na jeden den do Vídně jen tak si projít město + muzeum nebo tak a pak Prater, děcka to zabaví.