bolak

Byly vám za poslední týden rehabilitovány nějaké otázky?

Ano, někteří z nás – vyvolení – to znají, otázka zmizí (práce blbečka) a po nějaké době se zase objeví zpátky tam kam patří, admin zjedná nápravu. Ovšem otázky už v té době nejsou aktuální a tudíž zůstávají bez odpovědi, což je nemilé, ponevač ačkoliv jsme byli dodatečně rehabilitováni, tak díky blbečkovi zůstává otázka většinou nedořešena.

Má někdo z vás takové otázky? Kdyžtak je sem hoďte, ať máte alespoň nějakou šanci získat odpověď.

Nejlepší odpověď
hanulka11

  • já nevím, že to furt řešíš -asi nemáš nic lepšího na práci

Doplňuji:
asi to bude tím, že nedávám otázky jen tak z dlouhé chvíli, tak mi je nemažou

Další odpovědi
briketka10

ano, gratulace od barbakana byla vrácena to jsem byla ráda, mrzelo mě, že byla smazána a nevím proč, každého desátého si vždy zapaluji svíčku za mou kočičku Briketku, proto už nemám její fotku a 14.6. to byl rok co mi zemřela mamka tak jsem si rozdělala vínečko na radu -iv- , proto mi bylo moc smutno a chtěla jsem odejít :(

Doplňuji:
a když mi byla tato gratulace smazána, položila jsem otázku – proč mi byla smazána gratulace ke zlatu ??
již někteří odpověděli a během tří minut byla fuč a reakce „jedné uživatelky“ sis všiml, že jsem se údajně „vztekala“ tak kdovíjak to bylo s celým mazáním což ??

Drap

Netuším, přestal jsem sledovat. Je mi to jedno. Daleko zajímavější sledovat některé jiné. Tam se dozvíš zajímavosti.

anonym

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-k-dispozici-stranka-kde-by-byl-seznam-nazvu-kapel-a-duvod-toho-proc-se-jmenujou-tak-jak-se-jmenujou

bolak

hanulka11: někdo musí…

kdyby ti někdo soustavně mazal odpovědi a otázky, taky bys to asi řešila nebo ne? jela by sis dál, psala by sis otázky a odpovedi a neřešila to, když bys věděla že většina toho co napíšeš po chvíli zmizí?

annas

Mně zmizela otázka, nevím přesné znění, ale tak nějak.
Všimli jste si, že se barbakanova gratulace briketce10 vrátila zpět?

Nevýhoda je, že když se smazaná otázka vrátí zpět na původní místo, málokdo si jí všimne.