Oprah

Byly jste někdo na úřadě sociálních věcí, kde dávají jednorázový příspěvěk na bydlení…

… např. na uhlí, na lednici, mrazák pračku apod.. Ředitelka ve školce mě tam v červnu poslala, abych si tam zašla, vím že dávali asi 40 tisíc, které pak musíte doložit co jste koupily, to je jasné s tím samozřejmě počítám.. Zajímá mě co si mám s sebou všechno vzít za papíry, abych tam nemusela lítat několikrát.. Jsem matka samoživitelka, se dvěma dětmy do 4 let věku, a mateřskou mám minimální jen 3800 (na 3 roky mi nepovolily), alimenty nedostávám tři roky, jen lítám po soudech apod.. Máte někdo tu zkušenost s tímto úřadem?? Co jste sebou všechno měli, děkuji za odpověď…

Nejlepší odpověď
anonym

Příspěvek na bydlení není jednorázový.
To, o čem se zmiňujete, je zřejmě sociální pomoc v hmotné nouzi, ta je jednorázová.
Vše vám vysvětlí na sociálce.
Ve vašem případě nejspíše splníte požadovaná kritéria, byl by hřích nevyužít sociální síť.
Jiní občané to umějí velice efektivně.

Další odpovědi
žolik

Ano už jsem o tom psala,musíte mít vše za co platíte,1,bydle­ní,školka,jídlo,o­blečení,obuv,krou­žky,Ona vám dobře radí,já byt váma tak tam jdu,

Zdroj: žolík