jirka F

Byly byste ochotní se kvůli vzdálenější práci i přestěhovat?

Řekněme že by například třeba šlo o velmi dobře placenou práci plat by byl 60000 měkkého a 72000 hrubého ale práce by byla vzdálenější řekněme že byste bydleli v Olomouci a tuto práci zrovna našli,ale práce by byla vzdálenější třeba až někde u Vizovic a museli byste každý den dojíždět.

bonusová otázka: Kvůli jaké ještě vzdálenější práci byste byly ochotni se přestěhovat?

Nejlepší odpověď
Kepler

c) jiná odpověd

Dojížděl jsem i přestěhoval se i kvůli mnohem menšímu platu. Měl jsem to ale jednodušší, protože jsem nebyl na nikom závislý a nikdo nebyl závislý na mně.

Další odpovědi
marketa54321

d) raději bych si našel práci jinde blíž

Drap

c) jiná odpověd

Dnes už bych se nikam nestěhoval. Bylo by to zbytečné. Důchod mi pošlou kamkoli, ale stále stejný.

Emír 007 X

c) jiná odpověd

nevzal bych to