jirka F

Bylo vám někdy tak zdravotně zle, že už jste byli připraveni na nejhorší?

Ale nakonec jste se uzdravili.

Nejlepší odpověď
annas

Myslím si, že nikdo není připravený na, že jeho pozemská cesta končí.

Hledá pomoc. Byla a jsem na tom zdravotně špatně, lékaři mně nepomohli, tudíž jsem se obrátila na l lékakřu, klerá se zabývala alternativní medicínou. Poznala příčinu mých problémů.

Jenže to je opravdu pomalý běh na dlouhou trať, Uzdravila mě příroda.

Další odpovědi
Kepler

No, mně už sebrali hrobníkovi z lopaty minimálně dvakrát, ale ani na okamžik jsem nepomyslel na to, že bych mohl i umřít. Jsem takový blbec – optimista, který lékařům důvěřuje.

zjentek

No jasně! To přijde jako lusknutím psrtu, nebo mávnutím proutku. Prostě NIC a z ničeho LUSK a ty jasně cítíš, že to je konec. A když je už zle, prevencí to pak už nejde ovlivnit a to je to nejhorší!!! Třeba já mám ve zvyku být VŽDYCKY A NA VŠECHNO připravený! To mě na těch věcech štve nejvíc. Ovšem má rada je taková, že v podobný momenty stejně NEMÁ CENU udělat vůbec nic. nech to na síle těla. Jen je důležitý, aby v okolí byl někdo, komu stav CO NEJJASNĚNI sdělíš, nebo kdo ho SÁM ZCELA JASNĚ pochopí. Jednoduše je dobrý v takovou nepříznivou chvíli z někoho CÍTIT TO POCHOPENÍ a to je celý. Jo a taky nezapomeň POLOŽIT či rovnou ODEVZDAT LŽÍCI- ta tě v podobných okamžicích nezajímá, jasný? To se mně to dobře píše, když mně momentálně NENÍ BLBĚ… no nic, opatruj se. (;

Kelt

Nemusíte na tom být špatně zdravotně, ale špatně jste se vyspali, něco jste snědli a podobně, prostě nejste OK – tělesně ani duševně. A nějak komunikujete s okolím a reakce s okolím, poznámka vás v takovém stavu doslova knockautují. A vy nemáte čas, chuť svůj stav vysvětlovat. Sedíte, odpočíváte a jste zamyšlený/á a někdo vám řekne něco ve stylu "Tak dělej něco ty,…:!

Lgee

Podle toho co je „nejhorší“ pokud je tím myslena smrt tak to je spíš to nejlepší.