kuřecí

Bylo vajíčko opravdu vystidlé?

Vajíčko zebřičky bylo vychladlé a tak jsem ho nechala ať ho snedí, ale pak jsem si všimla, že z vajíčka vypadl zárodek, na kterém se dala rozeznat hlava i tělíčkoa 2 oči.
Bylo to zhruba 6 milimetrů velké, ale vajíčko bylo vychladlé. Jak tedy poznám, že byl zárodek mrtvý? a Jak zebřičky poznaj, že je vajíčko vadné? nebo neoplodněné?

Nejlepší odpověď
anonym

Tak není dobré! Mohla jsi u nich podpořit kanibalismus (požírání vlastních vajec) a už se mláďat nikdy nedočkáš.
Nezasahuj zebřičkám do hnízdění a event. prokazatelně opuštěné vejce vyhodit!