BANAN93

Bylo v nějakých českých televizních zprávách informováno o těch 100+ útocích na ženy v Německu ?

Da ny – myslíte na nově ? v 19:30?

Nejlepší odpověď
redy

Nevím o tom. Tohle voni neřeknou, se jim to nehodí do krámu…

Další odpovědi
Drap

Na Českém portálu je spousta článků, které se toho týkají. Pravdou je, že veřejnoprávní media se touto problematikou příliš nezajímají a snaží se ji spíše zasunout někam do pozadí.

da ny

Ano, zrovna včera proběhla jedna z takových reportáží i v hlavních večerních zprávách:
„Afričané a Arabové sexuálně napadali ženy během silvestru v Kolíně nad Rýnem“. Panují obavy z průběhu nadcházejícího tradičního karnevalu, kdy opět v Kolíně alkohol poteče proudem…
(v tomto duchu: http://svobod­nenoviny.eu/a­fricane-a-arabove-sexualne-napadali-zeny-behem-silvestru-v-koline-nad-rynem/)
Zpáv je dostatek i v našich TV (zejména na ČT24 a ČT2).
🙂

anonym

Na ČT 1, ne a na Nově také ne.Na ostatních nevím, nedīval jsem se.
Pak budou říkat, že za komunistů byla cenzura.A dnes nenī?Nova bude raději rozebírat vraždy a bouračky 10 let dozadu, ale co se jim nehodí do krámu, tak to neřeknou.

Mc Merkurion

…nevim,tv nesleduju,ale i Novinky měli raději pět dní zpoždění >>> čemu se divíš,sluníčkáři přeci rozhoudnou,na co můžem koukat…

briketka10

Nyní o tom skandálu budou hovořit ve zprávách na Primě v 19:00 hod.

Ale nic moc neříkali a uprchlíky s tím moc nespojovali.
Můj názor je takový, že je nechtěli spojovat ohledně
dalších nepokojů, které jsou už, i tak dost velké a další
masové demonstrace proti nim.

anonym

určitě, jak bych to jinak věděl

zelí

Neinformují? To ještě ujde. Přijde doba, kdy media budou tvrdit, že si za to mohly samy, pač nebyly zahaleny.

anonym

pro da NY.Můžeš napsat v kterých zprávách to bylo?
Většina lidí pracuje, takže se dívá na hlavní zprávy a TAM TO NEBYLO.

Mc Merkurion

…a i kdyby,tak je to aktuální,že,jsou rychlí…