Dismas

Byla v JAR za apartheidu tak vysoká kriminalita?

Odpovědi
Kepler

Je fakt, že za apartheidu s černými uměli zatočit. Všude, kde jsou černí, je i kriminalita, ne že ne.

Kryšpín

Je možno konstatovat, že apartheid fungoval. Nýní jsou tam vraždy na denním pořádku JAR patří v tomto ke světové špičce. Je to důsledek vládní politiky pozitivní diskriminace. Na př. od roku 1994 opustilo JAR 2 mil. bělochů a stovky každým dnem následují.

anonym

U nás, za komunistů, byla menší.

Zaibatsu

Jenom všichni kradli ale nikomu vlastně nic nechybělo.