dust8

Bylo tu někdy podobně „žhavé“ téma s tolika otázkami jako na téma koronaviru?

Nejlepší odpověď
zjentek

Jistě. ČEŠTINA si zde koronavirus strčí lehce do zadní kapsy!

Další odpovědi
elkon

Téma by nebylo, kdyby lidi četli, anebo sledovali zpravodajství. Řada dotazů je v tom případě zbytečných a některé přímo hloupé. Někdo si dá raději práci s plácáním hloupostí zde, místo toho, hledat informace rovnou na webu. To také o něčem svědčí.