Startrek

Bylo to sperma, nebo ne, co z něj vyteklo při předehře?

Ahoj, mám docela choulostivé téma … Mám novou známost. Včera jsme byli po 4te spolu v posteli ..... A stalo se něco co jsem nečekala.

Nikdy předtím jsem ho necítila ...... Ale včera byl cítit rybinou a navíc při předehře z něj ,něco, vyteklo (nesmějte se prosím, ale nikdy se mi to s předchozími partnery nestalo) ...... To něco bylo husté a jakoby se táhlo + loužička pod penisem(tu jsem už v předchozích případech s ním zažila). Upozorňuji šlo jen k předehru, ne styk

Předtím když jsme se spolu milovali, tak měl taky loužičky, ale sperma bylo normální (průhledné a žádné tahle) a nesmrdelo. To se mi udělal na břicho (je to +/- 2 týdny)

Já nevím co si o tom myslet??? A nevím jak mu to říct??? Sprchu předpokládám si dával(předtím to vždycky tak bylo, že šel sám do sprchy, byli jsme spolu u mě, včera jsem byla u něj a přišla jsem později ..... Dívali jsme se spolu na film a pak do postele)

Asi budu za blbku,ale mohl by mi někdo toto osvětlit??? A prostě ....... Jak mu říct, kdyby se zase ta rybina opakovala??? Jinak používané kondomy, Durex, lubrikované, bez příchutí. Ale jak jsem psala ke styku nedošlo, jen jsme se mazlili. Ale vážně se mi z toho zápachu udělalo špatně a opravdu smrděla ta tekutina-cichla jsem si k ruce ..... A pak už v ničem nepokračoval, jen uspokojoval mě

Děkuji za rady...... Hlavně nevím jak mu šetrně říct, že to smrdí, kdyby se to opakovalo. Přitom předtím to bylo v pořádku a jako chlap/člověk ní vážně voní. Chemie tam je

Upozorňuji kapičky byly vždy. Ale to tahle + smrad až včera. Opravdu, nechápu.

Odpovědi
Mp2

Až se to bude někdy opakovat, dělejte, že to vidíte prvně a zeptejte se ho na to.

Je to typická česká vlastnost. Vědět o něčem, dělat blbce a potom dělat, že to vidíte poprvé.

Jsme Češi, nemusíte se za to stydět. Musí to z vás ven.

zjentek

Jak máme vědětz, jestli šlo o sperma, když nepíšeš, jestli ses předtím vůbec vykoupala ty…?

Ještě mě napadlo, jestli se třeba místo do koupelny předtím nešel vykoupat někam do rybníka, mezi chaluhy.

autacek

Chce to asi víc zkušeností…

Palpatine

A kolik mu je? Je možné, že ty „loužičky“ jsou jen preejakulát, ale ten by dle mých zkušeností smrdět rybinou neměl. Je možné, že to je stravou nebo se jedná o nějakou nemoc. Nejvhodnější by bylo jej na to upozornit a nějak řešit. Je pravděpodobné, že on sám to ví.

Doplnuji

Ano ty „kapičky“ jsou přirozené. Nejspíše se jedná, jak už jsem zmínil, o preejakulát. Ale smrad by tam být asi neměl. Trochu jsem na internetu hledal. A zápach ejakulátu po rybině může být nejspíše způsoben zánětem pohlavní orgánů a nebo hromaděním toxinů v těle po požívání drog či alkoholu. Rozhodně bych vašemu příteli doporučil navštívit urologickou ambulanci. (https://www.u­lekare.cz/porad­na-lekare/zapach-spermatu-43496)