Kepler

Bylo štěstí pro svět, že Hitler byl jen vojenský amatér?

A neposlouchal rady svých armádních velitelů?

Nejlepší odpověď
Rokio

Největší štěstí podle mě bylo, že Adolf Hitler měl svoji hlavu a myslel si, že je king, a proto byl přesvědčen, že má vždycky pravdu a nikdy se nemýlí. Proto vykonával pozici armádního generála sám, nebo spíš dával rozkazy svým generálům, jak mu to připadalo dobré a skoro vůbec neměl ponětí o důsledcích svých vojenských rozhodnutí.

Jestliže by ale Áda měl trochu pokory a soudnosti, věděl by, že nemá generálské schopnosti, a tak by velení přenechal svým nejlepším armádním velitelům. Hitler by se mezi tím pouze snažil šíření nacistické propagandy a dělal by v podstatě takovou šedou eminenci.

Další odpovědi
FlAsh_7

Souhlasím s Rokiem.