dust8

Bylo kdysi módní či příkladné nosit tepláky a kalhoty vytažené vysoko nad pas?

Nebo se to nějak uchovalo dodnes, ale lidem to příjde nepraktické? Možná těm kdo to tak nosí to příjde praktické a třeba to i dodává sebevědomí?

Nejlepší odpověď
annas

Tepláky se možná vytahovaly výš, protože byly třeba dlouhé, nebo v pase nedržely,

Kalhoty s vysokým pasem se prodávaly, takže nevím, zda je někdo vytahoval.

„Vysoký pas byl populární v 80. letech a nemůžeme se ničemu divit. Kalhoty s vysokým pasem totiž dokonale tvarují linii postavy, opticky prodlužují nohy a každý zadeček v nich vypadá skvostně. “

http://dailys­tyle.cz/kalho­ty-s-vysokym-pasem-pro-milovnice-mody/