dust8

Bylo dříve či stále je populární na vesnicích provádět to na seníku?

Jak to bylo v nějakém to díle Slunce, seno…
Myslím si, že tam bylo relativně soukromí a měkké podloží a vůbec ta vůně sena do toho.

Kdoví kdo všechno už na takovém místě otěhotněl. ;)

Nejlepší odpověď
aliendrone

Když se již vyjádřil VELMISTR oboru a nejvyšší soudní znalec ČR/světě/vesmí­ru/A VŮBEC v této problematice, tak je zbytečné nosit dříví do lesa, dále už vlak nejede, myslím. ;) :D :D

Další odpovědi
Kepler

No, to je jasénka! Mně akorát trošku vadilo, že se to seno dostávalo…však víš kam. Samovznícení třením rozhodně nehrozilo. To Werich doporučoval na rande ve stohu: vem sirky, bude požááááár!