Elixír

Bylo by vhodným řešením opilých a agresivních lidi na veřejnosti, je vozit 30.kilometru do přírody?

Bylo by vhodným řešením opilých a agresivních lidi na veřejnosti, je vozit 30.kilometru do přírody, po lékařské prohlídce zdravotního stavu, daleko od silnice ať jdou zpátky pěšky a šetřit tak společnost?

Nejlepší odpověď
suaeda

Nepomohlo by to.

Doplňuji:
Za bývalého režimu se to takto v některých městech dělalo. Hodně opitý jedinec se místo do nemocnice vyvezl ven do lesa. Opilce to vyšlo prakticky zadarmo, nemusel platit ošetření na záchytce. Co je ale lepší výchovný proces pro alkoholika, který se dokáže opíjet neustále? Platit za ošetření, nebo se projít lesem? Pokud nebude on sám chtít se léčit tak je vše zbytečné a trpí zejména jeho nejbližší.

Další odpovědi
led

NE

Bylo by vhodným řešením opilých a agresivních lidi na veřejnosti, jejich vozením 30.kilometru do přírody, devastovat si beztak již dost zničenou krajinu? Když si představíte to množství škod, nemyslím finanční náklady, nýbrž splodiny výfuků aut, dolámanou floru, vyděšenou zvěř, množství lidí činících nápravu, toť zajímavý způsob zvyšení zaměstnanosti. Jen tak dále, ať lidi mají prácí.

anonym

NE

Doplňuji:
To abych se pak bála jít do lesa, aby tam nebyli nějaký vykropenci, ne, hezky na záchytku a všechno ať zaplatí

Lamalam

NE