_136

Bylo by užitečné, aby se v ČR a v celé Evropě stavěly takové domy z tištěného betonu, jako se staví v Nizozemsku?

Jako velmi úsporné bydlení nebo dostupné bydlení pro každého? https://www.no­vinky.cz/bydle­ni/tipy-a-trendy/clanek/ni­zozemsky-par-v-duchodu-bydli-tak-jako-nikdo-v-sousedstvi-40359015#seq_­no=4&dop_ab_va­riant=0&dop_sou­rce_zone_name=no­vinky.web.nex­ttoart&dop_req_id­=6SlhRMKWsC4-202105042254&­source=article-detail

Odpovědi
aliendrone

Také to k nám dorazí, neboj nic. možná se toho i dožiješ. ;) :D :D
Jediná otázka ohledně toho je CENA. Teoreticky by to mělo být superlevné, ale jak víme, mezi teorií a praxí je obvykle rozdíl. Obzvláště v ČRdeli. Pamatuji doby, kdy si lidé mysleli, že masovým zavedením výpočetní techniky se mooooc ušetří (zejména čas a kancelářské síly), no a podívej na realitu. ČRdel má cca 4× více úředníků než za totáče (o době vyřizování lejster nemluvě) – a to nás tehdy bylo o 5M více. :(

Mně se to ale líbí, má to budoucnost. :)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.