KristovaNoha

Bylo by trestné nosit něco takového na zipu u batohu?

http://m.aliex­press.com/item/40007578­47422.html

--
Klikla jsem na Upravil a vidím, že tazatel změnil odkaz na zdroj, bez jakéhokoliv upozornění.

Nejlepší odpověď
Drap

V odkazu se nic nezobrazuje, takže to na zipu klidně můžeš nosit, protože za to co neni vidět tě nikdo nemůže postihovat.

Další odpovědi
Alesh

According to local laws and regulations, this item could not be shown.

Tak nejspíš jo. 🙂

cochee

Na zipu u batohu? To by ti ho asi urvalo, ty nohy jsou v životní velikosti, tak asi i hmotnost bude aspoň přibližně přiměřená.

paul1

U mne se to otevřelo, nějak ale nechápu praktické využití zobrazených položek. Ty, které jsou ve střední části určitě nositelné nebudou.

elkon

Titulek na webu hovoří jasně, takže je to trestné.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Dochy

led: tazatel se pokusil vložit jiný odkaz na stejný předmět když viděl ty nadšené ohlasy. Bohužel marně.

Zobrazil jsem si na PC s UK připojením. pro zvědavce: jde o pár nohou (silikonová chodidla a asi 1/4 lýtek). K čemu jsou určeny už tu popisovali jiní. Osobně si nemyslím, že by na tom bylo něco trestného, obecně tam zkrátka není vidět „nic zajímavého“, nicméně slabší povahy by to mohlo zasáhnout…

Dochy

Omlouvám se led, adresát měla být annas. Jak jsem se mohl…

KristovaNoha

Ananas: Jak si nejspíš zjistila, tak ten zdroj (link) se chová úplně stejně jako ten starý, nemůžu za to že uživatele omezujete v úpravě otázek

annas

Nejsem annas, ale když něco změníte, máte upozornit. Je to porušení´ pravidel.

Vy jste odpovídající omezila. když jste vyměnila fotografii.

Dochy

Pravidla zakazují opravit si otázku? Odkdy? Tazatel neprovedl žádnou faktickou změnu jen se pokusil nahradit problematický odkaz na dané zboží za jiný (určený pro zobrazení na mobilech) v marné naději že to pomůže. V obou případech ten odkaz vede na stejnou položku stejného obchodu. V tomto případě řešíte krávoviny.

KristovaNoha

Tady je na vyzkoušení starý odkaz, abyste si nemysleli že z vás dělám blbce: http://h5.ali­express.com/i­tem/4000757847422­.html

cochee

Drap a Alesh, máte nějaký „divný internet,“ mně se to zobrazilo jak v původním linku, který je pro mobilní zařízení, tak se na něj v PC nedalo koukat, tak po přepnutí na PC verzi webu :)

cochee

paul1: to není „wearable“… to je… sexuální pomůcka…