Avatar uživatele
KristovaNoha

Bylo by trestné nosit něco takového na zipu u batohu?

http://m.aliex­press.com/item/40007578­47422.html

--
Klikla jsem na Upravil a vidím, že tazatel změnil odkaz na zdroj, bez jakéhokoliv upozornění.

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Alesh před 1252 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

V odkazu se nic nezobrazuje, takže to na zipu klidně můžeš nosit, protože za to co neni vidět tě nikdo nemůže postihovat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

According to local laws and regulations, this item could not be shown.

Tak nejspíš jo. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cochee

Na zipu u batohu? To by ti ho asi urvalo, ty nohy jsou v životní velikosti, tak asi i hmotnost bude aspoň přibližně přiměřená.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

U mne se to otevřelo, nějak ale nechápu praktické využití zobrazených položek. Ty, které jsou ve střední části určitě nositelné nebudou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Titulek na webu hovoří jasně, takže je to trestné.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Dochy

led: tazatel se pokusil vložit jiný odkaz na stejný předmět když viděl ty nadšené ohlasy. Bohužel marně.

Zobrazil jsem si na PC s UK připojením. pro zvědavce: jde o pár nohou (silikonová chodidla a asi 1/4 lýtek). K čemu jsou určeny už tu popisovali jiní. Osobně si nemyslím, že by na tom bylo něco trestného, obecně tam zkrátka není vidět „nic zajímavého“, nicméně slabší povahy by to mohlo zasáhnout…

před 1248 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Omlouvám se led, adresát měla být annas. Jak jsem se mohl…

před 1248 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
KristovaNoha

Ananas: Jak si nejspíš zjistila, tak ten zdroj (link) se chová úplně stejně jako ten starý, nemůžu za to že uživatele omezujete v úpravě otázek

před 1248 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Nejsem annas, ale když něco změníte, máte upozornit. Je to porušení´ pravidel.

Vy jste odpovídající omezila. když jste vyměnila fotografii.

před 1241 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Pravidla zakazují opravit si otázku? Odkdy? Tazatel neprovedl žádnou faktickou změnu jen se pokusil nahradit problematický odkaz na dané zboží za jiný (určený pro zobrazení na mobilech) v marné naději že to pomůže. V obou případech ten odkaz vede na stejnou položku stejného obchodu. V tomto případě řešíte krávoviny.

před 1240 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
KristovaNoha

Tady je na vyzkoušení starý odkaz, abyste si nemysleli že z vás dělám blbce: http://h5.ali­express.com/i­tem/4000757847422­.html

před 1248 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

Drap a Alesh, máte nějaký „divný internet,“ mně se to zobrazilo jak v původním linku, který je pro mobilní zařízení, tak se na něj v PC nedalo koukat, tak po přepnutí na PC verzi webu :)

před 1251 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

paul1: to není „wearable“… to je… sexuální pomůcka…

před 1250 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek