Lgee

Bylo by to proti mezinárodnímu právu?

Pokud by nějaký stát „udělal“ zákon na to že podvod/krádež nebo v extrémním případě vražda je nelegální jen pokud je způsobena na „vlastním občanu“ (občanu ČR například) co by se dělo? Bylo by to porušení m mezinárodního práva? Pokud by někdo třeba někoho na.netu podvedl nic by se mu nestalo pokud by občan co přišel o peníze nebyl z ČR. Státu by se to vyplatilo protože by obdržel více peněz na daních, ale asi je to blbost.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Edison

Už to neber.

Autista

Už to neber.

Zdroj: Můj mozek v reakci na docela zajímavou, ale přihlouplou otázku

Dochy

Neodpovídám kvůli blbě postavené anketě. Až budeš chtít odpovědi, zamysli se, než to pošleš.