Avatar uživatele
JájsemRaibek

Bylo by řešením, pokud by se řidičům, kteří nepoužívají blinkry, hned na místě udělil trest?

Forma trestu by byla taková, že by policista vzal kladivo a hned na místě by skla blinkrů rozbil, stejně je řidič nepotřebuje, když je nepoužívá.

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 1964 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Možnost dát pokutu na místě mají i teď. Rozbít blinkry by bylo kontraproduktivní, protože by na příští křižovatce neblinkali zcela jistě a navíc by to bylo poškozování cizího majetku a veřejné ohrožení. Ale účinnější by to asi bylo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Ne, nebylo. Jistě – rozflákání blinkrů by BYL pro řidiče trest, ale blbý. V tomhle jsem pro, aby se stát na úkor degešů napakoval (i když je mi jasné, že takto získané prostřeky se rozkradou a prošustrují v „tunelech Blanka“, po roce „rozvlněných“ dálnicích a obecně se nesmyslně promrhají, jak je v tomto zhovadilém systému pravidlem. :(

Problém je v tom, že kdysi begaboys nelenili a dali ti hned pokutu. (za totáče, dobře si pamatuji, klidně tě zastavili třeba za špatné předjíždění nebo jízdu v pruzích aj.)

Dnes, navzdory tomu, že mají kamery je to pro ně MOC práce, takže pokud není zrovna vyhlášen nějký „Kryštof“ a hromadně se nevyrojí s mikrovlnkami, tak si bengoši přes den jen vozí zadky, čekají na noc, aby prováděli dechové zkoušky. (v noci je oproti dni nízké riziko, že se ke kontrole „někdo připlete“ a natočí jejich jednání)

Hele – za posledních cca 10 let jsem nebyl ANI JEDNOU kontrolován – přes den. V noci mě berou cca 2× – 3× do měsíce. Pak se div, že ráno přijdeš k vykradenému autu, protože to nikdo nehlídá. A jak také, když benga MUSÍ plnit plán (rozdat pokuty v určité předepsané výši) – a to NENÍ vtip, to je smutná skutečnost. :(

Tolik k Fízlocii České republiky, jediné co jim chybí k dokonalosti je změna nápisu na autech > z „Pomáhat a chránit“ na „Okrádat a mlátit!“ (což mi přijde MNOHEM výstižnější! ) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jáára

Vím, že Ti to docela pálí, ale tohle je pitomost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Ne, ať se jim rovnou zabaví celý vůz, stejně tak opilcům za volantem. Zrovna včera před naším barákem jeden takovej sestřelil hned tři auta. Jsem zvědavá, jak to dopadne, jelikož byl odchycen, odvezen MP a mezitím ještě schytal pěstí od majitele auta.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Možná by to mnohé probudilo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Češi jsou šetrní, tudíž někteří mistři volantů šetří přepínače a žárovky.

Můj učitel v autoškole měl názor, pokud nejedeš zřetelně, čitelně pro ostatní a zapomínáš základní pravidla, tak jsi idiot a za kvedlátka nepatříš

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orestez

8 Najhorších spôsobov, akým bol vykonaný trest smrti https://www.y­outube.com/wat­ch?v=4xvg6vWZdy0

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

A hned na to by měl řidič dostat pokutu, za to, že ty blinkry nemá v použitelném sta­vu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Nápad zajímavý, ale nerealizovatelný. Představ si patálie kolem výběrového řízení na dodavatele policejních kladiv.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek