Gestas

Bylo by pro svět lepší, kdyby místo USA a Ruska byly supervelmocemi ČR a Slovensko?

Nejlepší odpověď
Kepler

Slovensko? Radši ne, na to jsou moc velcí nacionalisti. A kdo ví, jak by to bylo s ČR. Není nic horšího, než když dostane velkou moc malý nevýznamný národ, potažmo i člověk. Dělat světovou politiku není jen tak.

Další odpovědi
aliendrone

Dovedeš si představit, kdyby pak vypukla válka? Slováci disponují HROZNÝMI biologickými zbraněmi – pověstné „bryndzové halušky“ například!! A navíc ve svých řadách mají led (a z toho se slabším povahám podlamují kolena!), takže raději ne, nechme to tak, jako doposud! ;) :D :D

led

Myš, která řvala https://www.csfd­.cz/film/334-mys-ktera-rvala/prehled/

zaujímavé na doterajších odpovediach je, že nikto! sa nezaoberá touto absurditou v pohľade na ČR, len na Slovensko. To znamená, že súhlasíte a chcete, aby Česká republika nahradila USA a Rusko ? V tom prípade preto aj musíte niečo urobiť aj vo vlastných radoch.

Mc Merkurion

… nevim, nevim, vim akorát, že slováci jsou stejní puritáni jako amíci (viz vystřižené scény v Bábě z ledu) …

hapiky

Konec světa by se značně přiblížil.

led

Nemá význam paušalizovať ľudí podľa národnosti, alebo štátnej príslušnosti. Možno vás to prekvapí, ale ľudia sú všade na svete rovnakí. Vychádzam z vlastných skúseností z ciest po svete.