Bylo blahopřáno ge0rge-vi ? Pokud ne,já to napravuji a gratuluji ke zlaté!

Nejlepší odpověď
quentos

taky gratuluju :{)>

Další odpovědi
briketka10

kde jsi byl barbakané :DD
vždyť se už gratulovalo, ale můžeš klidně znovu..
Doplňuji:
ale nyní koukám žes byl přítomen :DD

iceT

Také se přidávám ke gratulaci…

ondra07

Teď přesně nevím o koho jde, ale něco mi to říká :DD
Ale to není důležité, důležité je pogratulovat virtuálně k něčemu tak skvělému, jako je zlatá medaile. :)
Ať se ti daří Georgu a jen tak dál..
Všech, kteří jsou zlatí, si vážím a snad se to podaří jednou i mě, ale tento nový vzhled mě od toho trochu odrazuje, a taky je tady toho méně mi přijde, je to škoda. Ale s tím nic neudělám, musíme se s tím všichni vyrovnat.

anonym

Barbakane, tak tomu říkám „sólo kapr“ a ještě tuplovaný.
geOrgovi jsem s křížkem po funuse gratulovala někdy před dvěma týdny už já. Je zlatý už opravdu dlouho. Za tu dobu ho dostihl Hlada a předběhl o hezkých pár bodů.
Sice mu přeji hodně úspěchů, ale takhle dlouho se tu asi ještě nikomu nepřálo.
Doplňuji:
Našla jsem to v šedé liště – gratulovala mu Briketka a je zlatý 21 dnů.

Damiana

Připojuji se ke gratulaci. 🙂

Michal Kole

Taky gratuluji

anonym

Co všichni blbnete, vždyť mu sám gratuloval!
Takže buď totální skleróza, nebo si zase dělá srandičky z ostatních, kteří to důvěřivě žerou!
viz usvědčující odkaz:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ge0rge-ma-zlaty-rad-pojdte-mu-gratulovat-huraa

ratava

Připojuji se ke gratulantům… a přeji mnoho dalších „bodíků“ (- úspěchů) :o)

briketka10

http://www.go­ogle.com/url?q=http://w­ww.odpovedi.cz/o­tazky/ge0rge-ma-zlaty-rad-pojdte-mu-gratulovat-huraa&sa=U&ei=ZGN3T43E­EcOp8APM2ImjDQ&ved=0CAQ­QFjAA&client=in­ternal-uds-cse&usg=AFQjCNE8rcJkVR­6l6P9NnBqPA3y­zaeZy0Q

briketka10

barbakane tady máš svou gratulaci 🙂

Zlatý

barbakan

Vzhledem k pracovnímu vytížení blahopřeji pozdě,ale přece.
P.S. Dr.Axl,neber Boží jméno nadarmo!

Palec byl odpovědi udělen 3
Nominace: 0
Nahlásit
Vložena před 21 dny