Luke19

Bylinkový čaj

Koupil jsem si bylinkový čas s názvem Pro lepší náladu a paměť. Jaký to má efektivní účinek ?

Nejlepší odpověď
anonym

To nám písni zítra po požití!

Další odpovědi
briketka10

tento čajík neznám, ale ?
pro lepší náladu a paměť chodím sem a věř
mi, že to stojí občas za to, tady se zasměju
něco si i pamatuju k tomu si dám místo čaje
kafíčko a dnes jsem si koupila vanilkový
doutníček :))

Drap

To se musí odzkoušet. Na každého bude zřejmě půsbit jinak.

autacek

Z poloviny to účinkuje dle obsahu účinných látek, a z té druhé poloviny slouží název především jako podpora pozitivního účinku (placebo).

BELA81

Myslím že hlavní efekt má být ten aby se člověk cítil lépe.Mněla jsem tento čaj a je dobrý.