bolak

Byli jste ve škole oblíbení?

Doufám že už tu podobná otázka nebyla třeba v jiném znění. On mi sem stejně Dr. kdyžtak napíše PODVOD PODVOD!!!! :))

Nejlepší odpověď
annas

Otázka už byla položená. Osobně jsem ji vkládala já, i když řekněme, že se „osádka“ obměnila. Jenže otázku nemohu najít.

Stále se opakující otázky, když jste na Odpovědích dlouho, znáte je téměř zpaměti … Už skoro dva měsíce měl být v provozu program, který by opakování otázek zamezil. Admin. se zpozdili.

Iv je tolerantní a znám mě i svého ženicha, vlastně manžela …

Další odpovědi
anonym

🙂 Nebojte , jsem jeho manzelka a domluvim mu. 🙂
V patek mame sraz po 30 ! brrrr .. letech a uz me psalo dost spoluzacek i spoluzaku jestli jdu , tak snad ano – byla jsem oblibena. Ale urcite to nebylo diky chytrosti , ale mym vecnym kasparkovstvim.

  • iv-

led

Pssst! Bolak odepisuje! Od Kerbera…
Žalovat se nemá, ale hlásit se musí…
:D
Doplňuji:
Jestli jsem byla oblíbená… To nevím. Já školu tak nenáviděla, až nakonec jsem začala učit. :)

Andělé

Vždy jsem byla spíše nesmělá,ale už jsem to měla asi ve vínku a neustále jsem přitahovala samá dobrodružství. Na základce jsme byla dobrá třída,taková fajn parta. Hodně jsme se nasmáli a dodnes se většina potkáváme a míváme srazy. Pořád se máme čemu smát…
V sedmičce jsme měli jet na lyžák,jenže já na lyžích stála jen jako malá,prosila jsem mamku,at mě napíše omluvenku,ale za boha nenapsala.A tak jsem se tam pěkně ukázala.Plácala jsem se jak mohla,když byla třída nahoře na kopci,já byla ještě dole,když sjeli dolů,prozměnu jsem byla nahoře.Když už jsem se naučila konečně sjíždět,tak jsem tak frčela,až jsem vlítla do vyrovnaných dřívek na vlek…Ve slohové práci jsme měli psát zážitky z lyžařského výcviku a o kom myslíte,že celá třída psala?…
Na nástavbě rovněž. Vždy jsem k sobě přitáhla takové zážitky,že jsme se nasmáli i s učitelama. Byli úžasní,pořád na ně vzpomínám,i na celou třídu…pokaždé jsme se nařechtali.Jeden spolužák byl výborný bavič a vybral si mě pro samé legrácky..máme na co vzpomínat…Jiný spolužák před celou třídou řekl,že kdyby Jituš(já) stála na náměstí narvaném lidí,koho si myslíme,že by pos*al pták? At chci nebo nechci,celý život přitahuju samé zvláštní situace…
Tak nevím,jestli to nakonec není těmi blondatými vlasy…:-)) Asi je čas se obarvit načerno…:-) Ale nevím,jestli by mi to vůbec pomohlo…:-)

fcoop

Oblíbený? Je fakt,že se o moje fotky rvali (jak koně) nejen holky a kluci,ale i učitelé a učitelky.
A říďa měl v ředitelně mou bustu,byl až otravný,jak na ní byl hrdý.
Prostě peklo.

rosinka

Já jsem byla u většiny oblíbená.. Trošku škoda, že se otázky nebudou moci opakovat, vždyť se to osazenstvo tady dříve či později promění, mně třeba nevadí, když se o něčem mluví znova. A co když pak otázky dojdou?

briketka10

já jó se ségrou dvojčetem,( a malou kámoškou s vedl.vesnice )byly jsme vychovávaný jako kluci taky jsme tak blbly..hrály fotbal,stavěly bungry,nosily klučičí účes,tenisky..a samá poznámka v žákajdě..

lexx

Nebyl, nejmenší (last in line) prospěch podprůměrný, ve sportu nešikovný, mírně obézní a obrýlený, pohrdali mnou, no a že lichý počet ve třídě tak sám v lavici. Vejšku jsem sice udělal (odřené uši) dneska nezaměstnaný, bez kamarádů, opuštěný, osamělý. Asi špatná karma, aura nebo co ?